پایگاه اطلاع رسانی آیت الله احمد فرخ فال

رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین:

تیزبینی های رهبری و مرجعیت شیعه دشمنان اسلام را ناکام گذاشته است

دشمن به دنبال این است که اسلام آمریکایی را جایگزین اسلام ناب کند و دراین مسیر بزرگترین وحدت، هم فکری علما اسلام و روشنفکری و تزبینی رهبری انقلاب و مرجعیت شیعه این هدف دشمن را ناکام گذاشت.
1799 نمایش | در تاریخ : 1397/7/20 | در موضوع : آخرین اخبار

به گزارش خبرگزاری حوزه رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه وحدت جامعه و امت های اسلامی نقشه دشمنان را نقش بر آب کرد، گفت: هوشیاری، تیز هوشی و ذکاوت مراجع عظام و رهبر معظم انقلاب مانع حرکت ها و برنامه های آنها شده است. 

بنابر این گزارش آیت الله احمد فرخ فال چهارشنبه شب در نهمین اجلاسیه مجمع عمومی جامعه مدرسین با موضوع اربعین نماد وحدت و عزت اسلامی که در سالن همایش جامعه مدرسین برگزار شد، اظهار داشت: اولین جلسه ای است که مشترک با حضور اساتید حوزه علمیه قم و عراق تشکیل شده و  تحقق این مهم به دنبال مصوبه ای است که در هیئت رئیسه جامعه مدرسین به تصویب رسیده است. 

او بیان کرد: در شرایطی در دنیای اسلام زندگی می کینم که مثلث شوم صهیونیست و استکبار و ارتجاع به خیال خود نقشه های اساسی برای انحطاط اسلام برنامه ریزی کرده اند. 

رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه برخورد با یک برنامه بدون برنامه ممکن نیست گفت: امروز صهیونیست و استکبار و ارتجاع به دنبال این هستند حلقه های وصل، دوستی و وحدت بین امت های اسلامی را در هم بشکنند و آنچه را به خیال خود جامعه جهانی متمدن است و دهکده جهانی می نامند را به عنوان برترین فکر و برنامه در جامعه اسلامی پیاده کنند و معارف اسلام و اهل بیت را تنها مانع بر سر راه خود می دانند. 

این استاد سطوح عالی و خارج حوزه با بیان اینکه جریان هایی که این روزها علیه اسلام رقم می خورد از این مثلث شوم است مانند داعش و کشتن مسلمانان خاطرنشان کرد: امروز به دنبال این هستند اسلام آمریکایی را به جای اسلام حقیقی بنشانند. 

آیت الله فرخ فال ادامه داد: وحدت جامعه و امت های اسلامی نقشه دشمنان را نقش بر آب کرد و هوشیاری، تیز هوشی و ذکاوت مراجع عظام و سکان داران معارف اسلام و اهل بیت به ویژه رهبر انقلاب مانع حرکت ها و برنامه های آنها شده است. 

وی عنوان کرد: وحدت ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی با نظام کشور عراق و سوریه بر دهان  استکبار زد و داعش را به زباله دان فرستاد و نشان داد وحدت اسلام می تواند تمام نقشه های دشمن را نقش بر آب نماید.

 

 تصاویر/ نهمین اجلاسیه مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم 

برچسب ها :

نظرات

ارسال دیدگاه ها

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد ، پر کردن همه فیلدها اجبار است.
خطا : نظر شما ثبت نشد
ارسال انجام شدنظر شما با موفقیت انجام شد