پایگاه اطلاع رسانی آیت الله احمد فرخ فال

خوئینی‌ها و هم‌حزبی‌ها؛ تَکرار کننده سخنان آمریکایی‌ها

آیت الله فرخ فال: موسوی خوئینی‌ها و هم‌حزبی‌هایش، اصل نظام و وفاداری مردم به آرمان‌های انقلاب را زیر سؤال برده‌اند و همان سخنان آمریکایی‌ها را بیان می‌کنند.
1652 نمایش | در تاریخ : 1399/4/15 | در موضوع : رویداد هفته

 آیت الله احمد فرخ فال، رییس مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس سیاسی خبرگزاری رسا، در واکنش به نامه موسوی اخیر موسوی خوئینی ­ها گفت: پس از ارتحال امام خمینی(ره)رهبر معظم انقلاب هدایت صحیح و با صلابت کل نظام را بر عهده گرفتند و پس از امام تنها شخصی بوده که لیاقت رهبری نظام را داشته است.

رییس مجمع عمومی جامعه مدرسین بیان کرد: در چهار دهه انقلاب جریان‌­ها و دولت های متعددی که بر سرکار آمده اند و رهبر معظم انقلاب همواره دلسوزانه آنچه که سبب رشد و تعالی دولت ها و احزاب سیاسی بوده را متذکر شده است.

آیت الله فرخ فال ابراز داشت: هر جریان و هر گروه سیاسی با تبلیغ میان مردم، فرد مورد نظر خود را سکانداری اجرایی کشور کرده است و آنها بر طبق سلایق حزبی خاص خود کشور را اداره می کردند؛ اما رهبر انقلاب بر اساس مصلحت، دور اندیشی و مواضع و عملکرد صحیح و واقعی نظام را مدیریت کرده است.

رییس مجمع عمومی جامعه مدرسین بیان کرد: رهبر انقلاب در بیانیه گام دوم بیان کرده اند که مشکلات و نواقصی و چالش های در چهل سال انقلاب در دولت ها وجود داشته است؛ این مشکلات ناشی از عدم نظارت ها و عدم توجه به مصالح عمومی کشور و بی توجهی دغدغه ها و رهنمودهای رهبر انقلاب در دولت های مختلف بوده است.

وی با بیان اینکه متأسفانه در این دوره، دولت ناکامی و شکست های در اداره کشور به دست آورده است، گفت: حتی گروه سیاسی طرفدار موسوی خوئنی ها، نامه اخیری که خطاب به رهبر انقلاب نوشته را تکذیب می کنند؛ در حالی که آنها هم‌فکر و هم سیاست و هم سلیقه هستند.

آیت الله فرخ فال بیان کرد: این جریان سعی می کند تا ناکامی ها و مشکلات جامعه به اصل نظام و دیگران نسبت بدهند؛ در حالی که هر جریان و حزبی مسؤولیتی در نظام را بر عهده داشته است باید تا پایان کار پاسخگوی منش ها و مواضع سیاسی خود باشد.

وی بر ضرورت اتحاد همبستگی مردم جامعه در برابر دشمنی های استکبار جهان تأکید کرد و گفت: اگر فردی نکات ناصحانه و مصلحت جویانه برای نظام اسلامی دارد؛ باید در ابتدا به رفتارها و اشتباهات هم حزبی ها گذشته خود اعتراف کنند؛ اما آنها به جای اینکه راه اصلاح جامعه را اصول و پیاده سازی و قوانین نظام بدانند، امید به غرب و استکبار جهانی دارند.

وی با اشاره به اینکه در این نامه سرگشاده موسوی خوئینی ها مردم متهم جلوه داده شده‌اند، افزود: در این نامه مردم بدین مسأله متهم شده‌اند که نشاط و امید خود را از اصل نظام دست داده‌اند؛ در حالی که مردم جامعه همیشه در کنار اصل نظام و مدافع رهبر انقلاب بوده‌اند و امروز تمام ارکان نظام در کنار رهبری در مقابل تحریم ها ایستادگی کرده‌اند و مردم مدافع واقعی اصل نظام هستند.

آیت الله فرخ فال فراز و نشیب ها و مشکلات نظام برخاسته از عملکرد بد برخی مسؤولان دانست و افزود: موسوی خوئینی ها و هم حزبی های ایشان، عملکرد اصل نظام و وفاداری مردم به آرمان های انقلاب را زیر سؤال برده ­اند و همان سخنان استکبار و آمریکا را بیان می کنند.

وی مردم نجیب ایران همواره حامی اصل نظام دانست و گفت: مردم تحول خواه ما در شیوع کرونا، تمام همکاری با نظام و رعایت پروتکل ها داشته است و همچنین سکاندار انقلاب با صلابت و هوشیاری تمام امور را رصد می کنند و همواره با دغدغه های خود برای رفع مشکلات و اصلاح امور جامعه بیان می کنند.

رییس مجمع عمومی جامعه مدرسین بیان کرد: برای رفع و اصلاح قوانین نظام در ابتدا مشکلات و اعترافات در دولت ها گذشته را ارزیابی شود و برنامه های نوین برای چهل سال آینده نظام ارائه شود.

 

برچسب ها :

نظرات

ارسال دیدگاه ها

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد ، پر کردن همه فیلدها اجبار است.
خطا : نظر شما ثبت نشد
ارسال انجام شدنظر شما با موفقیت انجام شد