پایگاه اطلاع رسانی آیت الله احمد فرخ فال

امروز دفاع ازفلسطین، دفاع ازحقیقت است

امت واحده اسلامی باید روز قدس با تمام قدرت به صحنه بیاید

امروز سکان دار وعلمدار این حرکت اصیل وسنت الهی ، حضرت آیةالله العظمی امام خامنه ای دامت برکاته ، خواب را از سر مستکبرین و دشمنان اسلام و صهیونیسم جنایتکار وغاصب ، ربوده و امت اسلامی را نسبت به لزوم رهائی قدس عزیز رهنمون ساخته، و یاد آور جهاد کبیری است که برای مسلمین عزت آورست.
54910 نمایش | در تاریخ : 1401/2/8 | در موضوع : رویداد هفته

بسم الله الرحمن الرحیم 

مُّحَمَّدٌ رَّسُولُ اللَّهِ ۚ وَالَّذِينَ مَعَهُ أَشِدَّاءُ عَلَى الْكُفَّارِ رُحَمَاءُ بَيْنَهُمْ

 
پیامبر عظیم الشأن اسلام همانگونه که برای امت اسلامی رحمت بود و در حد اعلا با ملاطفت ومهربانی عمل می نمود ، اما در عین حال با کفار و دشمنان اسلام با شدت و بدون هیچ مسامحه ونرمی ، و با صلابت کامل برخورد می کردند ، و در این موضوع ، پیروان و مؤمنان به حضرت نیز بدون درنگ همانند پیامبر اسلام صلی الله علیه وآله عمل می کردند.
این سنت پیامبر ، موجب قدرت و عظمتی بزرگ برای اسلام ومسلمین شده بود که امنیت و صلابتی بی نظیر را درپی داشت تا جائی که دشمنان اسلام مدتها ، تصور شیطنت وتوطئه را از ذهن وبرنامه های خود علیه  مسلمان ها حذف کرده بودند.
اما متأسفانه از زمانی که حاکمیت اسلام و مسلمانان در دست بی کفایت نااهلان قرار گرفت ، صفحات تاریخ با این سنت نبی مکرم اسلام صلی الله علیه وآله ، خداحافظی کرد و ذلت و خواری و استعمار در ممالک اسلامی ، جایگزین عظمت وعزت و صلابت وقدرت مسلمانه شد.
حاکمین و متولیان بی کفایت امت اسلامی ، در دام استکبار ومستعمرین و کفار ، افتادند وامت اسلامی را به بیراهه کشاندد.
امیر المؤمنین علی بن ابی طالب علیه الصلوة والسلام ، چه شیوا و متقن فرمودند که : ان شر الناس عند الله امام جائر ، ضل و ضل به ، فأمات سنة مأخوذة و احیی بدعة متروکة ........
خدای را شکر که با رهبری امام خمینی قدس سره ، این سنت الهی ، احیاء شد وامت اسلامی نسبت به مصیبتی که بر سر اسلام وقدس آمده است حساس گردید.
امروز سکان دار وعلمدار این حرکت اصیل وسنت الهی ، حضرت آیةالله العظمی امام خامنه ای دامت برکاته ، خواب را از سر مستکبرین و دشمنان اسلام و صهیونیسم جنایتکار وغاصب ، ربوده  و امت اسلامی را نسبت به لزوم رهائی قدس عزیز رهنمون ساخته و یاد آور جهاد کبیری است که برای مسلمین عزت آور است.
اسلام آمریکائی وتشیع لندنی هر دو ساخت وپرداخت استکبار واستعمار است که  باید امت اسلامی با کمال دقت وهوشیاری خود ، از توطئه های امروز استکبار ، غافل نشوند وفریب سر سپردگان و مزدوران را نخورند.
 لذا امت واحده اسلامی باید روز قدس با تمام قدرت و شوکت به صحنه آمده وانزجار خود از استکبار وحمایت خود از قدس را اعلام نماید.

احمد فرّخ فال           


برچسب ها :

نظرات

ارسال دیدگاه ها

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد ، پر کردن همه فیلدها اجبار است.
خطا : نظر شما ثبت نشد
ارسال انجام شدنظر شما با موفقیت انجام شد