پایگاه اطلاع رسانی آیت الله احمد فرخ فال

قائم مقام مدیر حوزه های علمیه

از ظرفیت مجمع نمایندگان طلاب و فضلا استفاده می کنیم

آیت الله فرخ فال، برخورداری ظرفیت عظیم و جوان مجمع نمایندگان طلاب و فضلا در این دوره را موهبتی الهی دانست و اشاره کرد: باید از این ظرفیت در کمیسیون های مرکز مدیریت حوزه استفاده شده و از وجود نمایندگان طلاب در کمیسیون‌های مربوطه بهره مند گردیم.
26680 نمایش | در تاریخ : 1402/5/30 | در موضوع : آخرین اخبار

به گزارش خبرگزاری حوزه، هیئت رئیسه مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم با قائم مقام مدیر حوزه‌های علمیه در امور استان ها و شهرستان ها دیدار کردند.

آیت الله فرخ فال، قائم مقام مدیر حوزه های علمیه در امور استان ها و شهرستان ها در این دیدار، ضمن تسلیت مناسبت های ماه صفر، اظهار داشت: خدا را شاکریم که در این مدت کوتاه از مسئولیت توانسته ایم مطالبات مقام معظم رهبری را در اولویت برنامه ریزی قرار داده و به دنبال آن هستیم که علاوه بر مطالبات امامین انقلاب و مراجع عظام تقلید، نیازهای جامعه علمی حوزه را نیز در اولویت قرار دهیم.

وی ابراز داشت: این مسئولیت‌ها اعتباری بوده و قابل اعتماد نیست و آنچه ماندنی است، عمل به تکلیف است.

قائم مقام مدیر حوزه های علمیه در امور استان ها با اشاره به حضور شخصیت های برجسته در شورای عالی حوزه، جامعه مدرسین و مرکز مدیریت حوزه های علمیه، علی الخصوص آیت الله اعرافی، گفت: مفتخر هستیم بزرگان ما با رصد امور، زمینه موفقیت‌های روزافزون را برای ارتقای امور مختلف علمی، تبلیغی و پژوهشی رقم می زنند.

آیت الله فرخ فال ضمن تاکید بر تعامل و همکاری با مجمع نمایندگان طلاب، خاطرنشان ساخت: شخصا از شما استمداد می‌طلبم تا بتوانیم با مجمع نمایندگان طلاب در زمینه شناسایی مدیران موفق حوزوی، اساتید و امور مربوطه، همکاری و هماهنگی داشته باشیم.

وی برخورداری ظرفیت عظیم و جوان مجمع نمایندگان طلاب و فضلا در این دوره را را موهبتی الهی دانست و اشاره کرد: باید از این ظرفیت در کمیسیون های مرکز مدیریت حوزه استفاده شده و از وجود نمایندگان طلاب در کمیسیون‌های مربوطه بهره مند گردیم که البته این مطلب قابل پیگیری برای اجرای امور است.

قائم مقام مدیر حوزه های علمیه در امور استان ها، طرح‌های مجمع نمایندگان طلاب را راهگشا دانست و بیان کرد: برای تدوین طرح ها، باید تمام جوانب سنجیده شده و راهکار داشته باشد و پس از تصویب در مجمع عمومی به شورای عالی ارسال گردد.

آیت الله فرخ فال گفت: اینجانب به تمام مسئولین حوزوی چهارگانه کشوری تاکید می‌کنم با تعامل و همکاری تنگاتنگ با مجمع نمایندگان طلاب، همکاری و همراهی لازم را داشته باشند.

در ابتدای این دیدار حجت الاسلام والمسلمین رضوی مهر، ضمن تسلیت فرارسیدن ایام ماه صفر، خطاب به آیت الله فرخ فال گفت: حضور جنابعالی در این مسئولیت با توجه به تجربیات بالای مدیریت و خدمت رسانی به حوزه، موجب برکاتی برای حوزه های علمیه خواهد بود.

وی اظهار داشت: دوره جدید مجمع نمایندگان طلاب، دوره‌ای است که به فضل الهی نمایندگان طلاب و فضلابا فعالیت ترکیبی گسترده ای در زمینه های مختلف از جمله تعامل و ارتباط با حوزه‌های عملیه شهرستان‌ها، اساتید و فضلا داشته اند که موجب رضایت بزرگان حوزه بوده است.

رئیس مجمع نمایندگان طلاب ابراز داشت: کمیسیون‌های مجمع نمایندگان طلاب و مجامع استانی آن می‌توانند در جمع آوری طرح‌ها و راهکارهای مقتضی برای وضعیت کنونی، فعالیت های مناسبی داشته و در سفرهای استانی نیز در معیت هیئت های ستادی در سرکشی از مدارس علمیه کشور، به وظیفه و رسالت خود عمل نمایند.

حجت الاسلام والمسلمین رضوی مهر افزود: همه ما باید بحث تبلیغ را جدی‌تر از قبل دنبال نموده و آن را پیوست تمام فرایندها قرار دهیم.

رئیس مجمع نمایندگان طلاب در پایان اظهار امیدواری کرد با کمک مدیران حوزه های عملیه استانی، سامانه ای تأثیرگذار و مطلوب جهت تبلیغ در تراز انقلاب اسلامی باشیم.

از ظرفیت مجمع نمایندگان طلاب و فضلا استفاده می کنیم

گفتنی است در این جلسه، حجج اسلام والمسلمین موسوی و سعیدی به عنوان نُواب رئیس مجمع نمایندگان طلاب نیز به ارائه نکاتی پیرامون مجمع نمایندگان طلاب پرداختند.

 

برچسب ها :

نظرات

ارسال دیدگاه ها

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد ، پر کردن همه فیلدها اجبار است.
خطا : نظر شما ثبت نشد
ارسال انجام شدنظر شما با موفقیت انجام شد