پایگاه اطلاع رسانی آیت الله احمد فرخ فال

آیت الله احمد فرخ فال

خون‌های ریخته شده در غزه در شریان مردم دنیا جریان پیدا خواهد کرد

قائم مقام مدیر حوزه‌های علمیه گفت: مطمئن باشید خونی که به راحتی در غزه و فلسطین ریخته می‌شود، آرام نمی‌شود و در شریان تمام امت اسلام و بشریت به حرکت در خواهد آمد تا اسرائیل را از روی زمین محو کند.
28795 نمایش | در تاریخ : 1402/8/26 | در موضوع : آخرین اخبار

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه، آیت الله احمد فرخ فال در اجلاسیه نمایندگان مراکز مدیریت استانی دفتر اجتماعی و سیاسی حوزه های علمیه که در سالن همایش‌های مجتمع یاوران مهدی (عج) برگزار شد، اظهار کرد: خداند به روشنی جبهه اسلام را در مقابل جبهه کفر مشخص کرده است.

وی با اشاره به اینکه امروز اسلام به خوبی تبیین شده است، مطرح کرد: اسلام‌های آمریکایی و تشیع‌های لندنی به خوبی از زیر نقاب خارج شده‌اند.

قائم مقام مدیر حوزه‌های علمیه در امور استان‌ها اضافه کرد: امروز نه فقط امت‌های اسلامی که به برکت خون شهدا کسانی که توفیق تشرف به مکتب اسلام را هم ندارند، از عملکرد زشت و پلید استکبار و یهود بیزاری می‌جویند.

وی با بیان اینکه از شهادت مسلمانان در غزه متأثر و متاسف هستیم، عنوان کرد: این خون عظمت بسیاری را در کشورهای اسلامی و غیراسلامی آفریده است.

آیت الله فرخ فال با اشاره به اینکه آن چیزی که جامعه را به سمت طلوع و ظهور می‌رساند، افکار عمومی بشر است، خاطرنشان کرد: امروز در میان تمام کاخ‌های استکباری مردم تجمع می‌کنند و از فکر و فرهنگ استکباری بیزاری می‌جویند.

وی با بیان اینکه امام خمینی(ره) در ابتدا به احیای فکر و فرهنگ جامعه پرداختند، تصریح کرد: مطمئن باشید خونی که به راحتی در غزه و فلسطین ریخته می‌شود، آرام نمی‌شود و در شریان تمام امت اسلام و بشریت به حرکت در خواهد آمد تا اسرائیل را از روی زمین محو کند.

قائم مقام مدیر حوزه‌های علمیه در امور استان‌ها با اشاره به اینکه حوزویان در مقابل این جریانات وظیفه سخت و سنگینی دارند، یادآور شد: امروز کسی که ادعای اسلام داشته باشد ولی در مقابل صهیونیست ایستادگی نکند، در دادگاه عدل الهی حرفی نخواهد داشت.

وی ادامه داد: کسانی که امروز دلشان نلرزد، غمگین نشوند و جریان‌های سیاسی دنیای اسلام آن‌ها را تکان ندهد و احساس مسئولیت نکنند، پس از ظهور امام زمان(عج) نیز بی‌حال و بی‌رمق هستند.

آیت الله فرخ فال با بیان اینکه در حرکت حکمرانی اسلامی فرصت‌ها پی‌درپی می‌گذرد و اگر انسان زیرک نباشد، فرصت‌ها را از دست خواهد داد، ابراز کرد: حکمرانی اسلامی در نظام مقدس جمهوری اسلامی در زمان غیبت حضرت حجت(عج) یک فرصت بی‌نظیر است و نباید آن را از دست داد.

وی با اشاره به اینکه جایگاه انتخابات در کشور جایگاه بسیار بالایی است، بیان کرد: مسیر ولایت پس از پیامبر(ص) به دلیل انتخاب ناصحیح تغییر پیدا کرد.

قائم مقام مدیر حوزه‌های علمیه در امور استان‌ها افزود: امروز دست استمداد نظام حکمرانی اسلامی به سوی تمام دلباختگان دراز است که بیاید ملت شهید پرور ایران را برای انتخاب افراد اصلح در قوه مقننه بیدار کنید.

وی با بیان اینکه باید افرادی از خانواده‌هایی با فرهنگ مذهبی انتخاب شوند، اظهار داشت: برای انتخاب افراد باید به سابقه آن‌ها نگاه کرد و این یکی از توصیه‌های امیرالمؤمنین(ع) است.

 

 

برچسب ها :

نظرات

ارسال دیدگاه ها

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد ، پر کردن همه فیلدها اجبار است.
خطا : نظر شما ثبت نشد
ارسال انجام شدنظر شما با موفقیت انجام شد