پایگاه اطلاع رسانی آیت الله احمد فرخ فال

آیت الله فرخ فال

منویّات رهبری و مراجع نصب العین فعالیت هایم بود

مدیر سابق حوزه علمیه استان قم گفت: برای پیشرفت در کارها و امورات جاری حوزه همیشه منویات رهبری و مراجع تقلید را نصب العین و چرا حرکت خود داشته ام.
3029027 نمایش | در تاریخ : 1396/7/27 | در موضوع : آخرین اخبار


 آیت الله احمد فرخ فال در آیین تودیع خود در مدرسه علمیه دارالشفا که با حضور مدیر و معاونین حوزه های علمیه و مدیران مدارس استان های کشور برگزار شد، با بیان اینکه تعبد در حوزه ملاک اقدام و عمل افراد است، اظهارداشت: آنچه که برای ما در حوزه ملاک است تعبد است، تعبدی که بر اساس گفته امام علی (ع) از روی طمع و خوف نیست.
رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین ادامه داد: خدا را شاکرم که از سال ۶۹ وقتی که به دعوت اعضای شورای عالی حوزه با روزی ۲ ساعت خدمتگزار حوزه بوده ام همه سعی و تلاشم این بود که این خدمت را به عنوان یک عبادت ببینم و خوفاً و طمعاٌ نبوده است.
استاد حوزه علمیه قم افزود: در ابتدای سال ۹۰ که دبیر وقت شورای عالی حوزه های علمیه آیت الله یزدی و مدیر وقت حوزه آیت الله مقتدایی این تکلیف خدمت را بر عهده من نهادن از خدا خواستم تا که وسع دارم در خدمت به عزیزانم کوتاهی نکنم ، هم آنروز سعی کردم از روی تعبد باشد و هم امروز که این مسئولیت خطیر از دوش من برداشته شده است خواستم که همه آن مرضی حضرت بقیه الله اعظم قرار بگیرد.
استاد سطح عالی و خارج حوزه ادامه داد: آنچه در طول این قریب به ۶ سال انجام شده است همه درخشش ها مرهون زحمات دوستان و همکاران من در این مجموعه ارزشمند است و آنچه کم کاری و نامناسب بوده است همه اش بابت خود من است که از همه پوزش می طلبم.
آیت الله  فرخ فال با بیان اینکه گزارش فعالیت های این سالها تقدیم مدیر حوزه های علمیه شده است، گفت: در این مدت بحمدلله با تلاش همکاران طرح های خوبی اجرا و ساماندهی شده است که از آن جمله طرح میثاق طلبگی و تعامل با بزرگان و مراجع معظم تقلید و بهره گیری از منوّیات ایشان به ویژه مقام معظم رهبری بوده است.
لازم به ذکر است در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیری از آیت الله فرخ فال تقدیر شد همچنین در حکمی از سوی آیت الله اعرافی ، او به عنوان مشاور عالی مدیر حوزه های علمیه در امور شوراهای حوزوی معرفی شد.

برچسب ها :

نظرات

ارسال دیدگاه ها

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد ، پر کردن همه فیلدها اجبار است.
خطا : نظر شما ثبت نشد
ارسال انجام شدنظر شما با موفقیت انجام شد