پایگاه اطلاع رسانی آیت الله احمد فرخ فال

آیت الله احمد فرخ فال

کار نابخردانه و ابلهانه ترامپ پدون پاسخ نخواهد ماند

حوزه های علمیه، اساتید، فضلا و آحاد مردم و روحانیون و همه دلدادگان به استقلال و هویت ایرانی اسلامی، پشت سر سپاه پاسداران ایستاده اند و کوچکترین بی خردی عملی در این طرح شوم و پلید را با شدّت حدّت پاسخ خواهند داد.
2590 نمایش | در تاریخ : 1398/1/22 | در موضوع : آخرین اخبار

آیت الله احمد فرخ فال در ابتدای درس خارج اصول خود ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و بزرگداشت مقام پاسدار، اعیاد شعبانیه را به همه علاقمندان خاندان عصمت و طهارت علیهم السلام تبریک و تهنیت گفت.

ایشان با اشاره به آیه 8 سوره البروج اظهار داشت وَما نَقَموا مِنهُم إِلّا أَن يُؤمِنوا بِاللَّهِ العَزيزِ الحَميدِ کفار هیچ ایرادی بر مؤمنان نمیگرفتند جز اینکه به خداوند عزیز و حمید ایمان آورده بودند؛ لذا تا مادامی که ما بر اصول اسلامی خود تکیه کنیم دشمنی مستکبران عالم و در رأس آن امریکای جهانخوار ادامه خواهد داشت.

وی به آیه 118 سوره مبارکه آل عمران اشاره کرد: که می فرماید: يا أَيُّهَا الَّذينَ آمَنوا لا تَتَّخِذوا بِطانَةً مِن دونِكُم لا يَألونَكُم خَبالًا وَدّوا ما عَنِتُّم قَد بَدَتِ البَغضاءُ مِن أَفواهِهِم وَما تُخفي صُدورُهُم أَكبَرُقَد بَيَّنّا لَكُمُ الآياتِ إِن كُنتُم تَعقِلونَ ای کسانی که ایمان آورده‌اید! محرم اسراری از غیر خود، انتخاب نکنید! آنها از هرگونه شرّ و فسادی در باره شما، کوتاهی نمی‌کنند. آنها دوست دارند شما در رنج و زحمت باشید. (نشانه‌های) دشمنی از دهان (و کلام) شان آشکار شده؛ و آنچه در دلهایشان پنهان می‌دارند، از آن مهمتر است. ما آیات را برای شما بیان کردیم اگر اندیشه کنید.

ایشان افزود: طبق این آیه شریفه کینه قلبی دشمنان از گفتارهایشان بیشتر است و این کینه ایشان نسبت به اصل اسلام است

رییس مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: کار نابخردانه و ابلهانه ای را که امریکای جنایتکار توسط ترامپ احمق انجام داد و یک نیروی مسلح دفاعی و قانونی یک کشور رسمی و عضو سازمان ملل متحد را به عنوان تروریست معرفی کرد فصل نوین دیگری از سلسه حماقت هایی است که این کازینودار انجام داده ، و عرصه ، قوانین و روابط بین المل را با قمارخانه های خود اشتباه گرفته است.

ایشان در پایان اظهار داشت حوزه های علمیه، اساتید، فضلا و آحاد مردم و روحانیون و همه دلدادگان به استقلال و هویت ایرانی اسلامی، پشت سر سپاه پاسداران ایستاده اند و کوچکترین بی خردی عملی در این طرح شوم و پلید را با شدّت حدّت پاسخ خواهند داد.

 

برچسب ها :

نظرات

ارسال دیدگاه ها

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد ، پر کردن همه فیلدها اجبار است.
خطا : نظر شما ثبت نشد
ارسال انجام شدنظر شما با موفقیت انجام شد