پایگاه اطلاع رسانی آیت الله احمد فرخ فال

رییس مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم

آیت الله رئیسی کاندیدای اصلح می باشد

آیت الله فرخ فال استاد درس خارج حوزه علمیه: آیت الله رئیسی عالِمی باتقوی، مدیری باتدبیر، وشخصیتی باصداقت ، تعهد و تجربه است که همواره باکیاست وصداقت ، در جهت مصالح نظام و ملت شریف ایران ، از هیچ تلاش وخدمت صادقانه ای ، دریغ نکرده است
61223 نمایش | در تاریخ : 1400/3/24 | در موضوع : آخرین اخبار

آیت الله احمد فرخ فال استاد درس خارج حوزه علمیه در گفت وگو با خبرنگاران اظهار داشت: خدمت به مردم یکی از مباحث بسیار مهمی است که  در مطالب ارزشمند رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) وجود دارد و در سفارشات موکد مقام معظم رهبری مشاهده می شود.

وی با توجه به اهمیت خدمت به مردم افزود: خدمت به مردم براساس روایات و منابع دینی از ارزش و جایگاه بسیار والایی برخوردار است که در بعضی از روایات خدمت به خلق خدا از محبوبترین عبادات در درگاه احدیت است مثل آیات فاستبقوا الخیرات و تعاونوا علی البر و التقوی و اینگونه آیات همگی دلیل بر این است که خدمت به مردم بسیار ارزشمند است.

استاد حوزه علمیه با بیان اینکه در بعضی از ادوار آنگونه که شایسته مردم و نظام می باشد به مردم خدمت نشده است، عنوان کرد: خدمت به مردم والاترین کار نظام جمهوری اسلامی است حقیقتا بعد از بنیانگذاری انقلاب، بسیار خوب کار شده اما متاسفانه در این دهۀ اخیر ما متوجه می شویم علی رغم اینکه خدمت به مردم صورت گرفته اما آنگونه که شایسته و بایسته این ملت شریف است در جهت خدمت به مردم آنگونه که رهبر معظم انقلاب می خواهند فعالیتی انجام نشده است.

آیت الله فرخ فال با بیان اینکه مردم شایسته تقدیری داریم و همیشه لبیک گوی نظام می باشند، اذعان کرد: در بحث مسکن، اشتغال و خدمت به مردم متأسفانه به گونه ای تقدیر شده است که مردم حق دارند ابراز نگرانی کنند، علی رغم اینکه در صحنه انقلاب و نظام همواره لبیک گوی مقام معظم رهبری می باشند.

استاد درس خارج حوزه علمیه اظهار کرد: دغدغۀ مقام معظم رهبری اقتصاد و اشتغال کشور است، پیرامون مباحث اقتصاد در قالب شعار سال از اقتصاد مقاومتی شروع و به  موانع زدایی از تولید رسیدند، اینکه ما همیشه چشم و دلمان به سمت غرب و استکبار باشد و منتظر باشیم آنها مشکلات ما را حل و برطرف کنند خیال خامی است؛ در بحث خصوصی سازی هدف ارتقای تولید بود، اما متاسفانه این خصوصی سازی تبدیل به انهدام تولید شد.

این استاد حوزه علمیه ادامه داد: با عدم تدبیر و با واگذاری بوسیله ترفندهای مختلف تولیدی ها را تعطیل و منهدم کردند و دولت آینده را با انبوهی از معظلات روبرو کرده اند، اگر دولتی بیاید که بخواهد همان راه و روش دولت بی تدبیر را ادامه دهد فاتحه انقلاب خوانده است.

آیت الله فرخ فال با اشاره به همت رئیس قوه قضاییه در احیاء کارخانجات گفت: از زمانی که آیت الله رئیسی مسؤولیت قوه قضاییه را پذیرفتند یک جهش اساسی انجام شد، جرثومه های فسادی که سال ها خانه دوانده و در قوه قضاییه ریشه دوانده بودند، نابود و از ریشه خشکاند و با صلابت و قدرت با آن ها برخورد کرد و امیدی را مجدد در بین مردم به وجود آورد.

 استاد حوزه علمیه ابراز داشت: کارخانه های تولیدی را به بهانه خصوصی سازی و با رانت به نزدیکان و اعوان و انصار خود تقدیم کردند و کارگرها را به تلاطم انداختند، زمین های کشاورزی را با تغییر کاربری به ساختمان تبدیل کردند، این دزدی و چپاول بر سر سفره انقلاب را چه کسی در طی این دو سال خاتمه بخشید؟ آیت الله رئیسی کارستان کردند، قطع کردن دست چپاول گرانه و سارقانه طبری و ریشه های طبری در قوه یعنی احیاء قوه عدلیه کشور، یعنی قوه قضاییه در یک جایگاه عدالت برگرداند.

وی با اشاره به ویژگی های دولت آینده خاطرنشان کرد: نظام و دولت ما نیاز دارد با قاطعیت، تقوا و محبت و در کنار مردم و با صلابت و قاطعیت در برابر چپاولگران این کشور را اداره کند، خوشبختانه در بین نامزدهای این دوره چنین شخصیتی در میان نامزدها وجود دارد و مردم باید با توجه به کارنامه نامزدها نامزد اصلح را تخیص داده و به او رأی بدهند.

استاد درس خارج حوزه علمیه با اشاره به شعار نامزدهای انتخاباتی اذعان کرد: مردم عزیز باید هرکسی که شعار می دهد به گذشته و عقبه کاری او نگاه بیندازند که در طی این سال ها چه کاری انجام داده است، از کاندیدا باید پرسید در این سال ها که مسئولیت داشتید چه کاری انجام داده اید؟ مردم با گوشت و پوست خود عملکرد مسئولین را در این دهۀ اخیر درک کرده اند، باید ببینند آقایان به شعارهایی که می دهند عمل هم کردند یا صرفاً یک ادعا و شعار است.

آیت الله فرخ فال با توجه به اهمیت انتخاب اصلح اظهار داشت: مردم عزیز با بصیرت کاندیداها را بررسی کنندکه اصلح چه کسی است، راه صحیح این است و با چسم بسته و تقلید کوکورانه یا از روی لجاجت و تعصب اگر عمل شود، آن وقت باید گفت:

چاه است و راه و دیدهٔ بینا و آفتاب

تا آدمی نگاه کند پیش پای خویش

چندین چراغ دارد و بیراه می‌رود

بگذار تا بیفتد و بیند سزای خویش

وی با اشاره به تشخیص اصلح افزود: مردم عزیز ما هوشیار می باشند و خواهشمندم به صحبت ها اکتفا نشود به کارنامه و عملکرد ها توجه کنند. هیچکس از این واجب معاف نیست همه باید پای صندوق ها حاضر شوند و ثانیاً اصلح را تشخیص دهند، کسی هم که بدون تحقیق انتخاب کند، عمل خلاف شرع انجام داده است و آب به آسیاب دشمن ریخته است.

ایشان با بیان اینکه ،آیت الله رئیسی عالِمی باتقوی، مدیری باتدبیر، وشخصیتی باصداقت ، تعهد و تجربه است که همواره باکیاست وصداقت ، در جهت مصالح نظام و ملت شریف ایران ، از هیچ تلاش وخدمت صادقانه ای ، دریغ نکرده است،ایشان از بین نامزدهای تصدی ریاست جمهوری، اصلح می باشد.

رییس مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پایان خاطر نشان کرد: من همان گونه که به افراد صالح از کاندیداهای ریاست جمهوری احترام می گذارم ، همانند همه ملت عزیز و شریف ایران اسلامی ، از بداخلاقی ها وجسارتها و اهانت های بعضی از کاندیداها بیزارم، وقطعاً مردم غیور و آزادیخواه ایران اسلامی ، با حضور آگاهانه خود بر سر صندوق های رأی ، دِیْن خود را به شهدا ، اَدا خواهند کرد و استکبار جهانی و صهیونیسم ومنافقین و بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی را، در این مقطع حساس ، بیش از پیش ، مأیوس خواهند کرد.ان شاءالله.

 

برچسب ها :

نظرات

ارسال دیدگاه ها

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد ، پر کردن همه فیلدها اجبار است.
خطا : نظر شما ثبت نشد
ارسال انجام شدنظر شما با موفقیت انجام شد