پایگاه اطلاع رسانی آیت الله احمد فرخ فال

رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین:

مقاومت و ایستادگی ضامن پیروزی نهایی بر استکبار خواهد بود.

آیت الله فرخ فال : آنچه علت محدثه انقلاب و تداوم آن بود پیروی از امام خمینی ره و سپس بیعت با امام خامنه‌ای روحی فداه بوده است
36118 نمایش | در تاریخ : 1398/12/1 | در موضوع : آخرین اخبار

آیت الله فرخ فال ضمن گرامی داشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی،  عامل اصلی این واقعه بزرگ تاریخی را رهبری باصلابت حضرت امام خمینی ره دانست و افزود رهبری باصلابت حضرت امام خمینی ره و ابعاد مختلف فقاهت، شجاعت، آگاهی به تمام نقشه‌های شوم استکبار، ارتباط روحی و معنوی با تمام اقشار جامعه، اعتماد به جوانان و توکل تمام‌عیار به خداوند متعال، امام را به‌عنوان شخصیتی شکست‌ناپذیر و قابل‌اعتماد برای عام و خاص جامعه قرار داده بود و لذا پایگاه مردمی ایشان در اقشار مختلف جامعه روز‌به‌روز محکم‌تر و برای دشمنان نفوذناپذیرتر و انقلاب بادوام و ثبات گردید.
ایشان افزودند آنچه علت محدثه انقلاب و تداوم آن بود پیروی از امام خمینی ره و سپس بیعت با امام خامنه‌ای روحی فداه بوده است که در تمامی شیطنت‌های استکبار،رهبر معظم انقلاب باصلابت هر چه تمام‌تر با توکل به خداوند و بیداری ملت عزیز ایران در مقابل آمریکا و شرارت‌های آنان ایستادگی کرده است و قطعاً این مقاومت و ایستادگی، ضامن پیروزی نهایی بر استکبار خواهد بود.
رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین در خصوص شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و محور مقاومت افزود: جبهه بزرگ مقاومت بر اساس مبانی دینی و انقلابی جمهوری اسلامی شکل گرفته و با شهادت این سردار رشید و مقتدر، قوی‌تر از گذشته ادامه خواهد داشت و دشمنان نمی‌توانند با شهادت فرماندهان این جبهه بزرگ از مقاومت و دفاع مشروع، ممانعت نمایند و به لطف خداوند لحظه‌به‌لحظه بر قدرت جبهه مقاومت و اقتدار آن افزوده و جبهه استکبار و صهیونیسم شکست‌پذیرتر خواهند شد.
وی در خصوص هم‌زمانی جشن پیروزی انقلاب با چهلمین روز شهادت سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی، افزود: ما این پیروزی را گرامی خواهیم داشت تا به دشمنان انقلاب بفهمانیم که تا خون در رگ ماست از انقلابمان محافظت کرده، و لحظه‌ای از پیروی امام و قائدمان حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای دست بر نمی‌داریم.
ایشان در ادامه افزود: حوزه‌های علمیه هم فعالیت‌های خاص خود را در تبیین ابعاد بیانیه گام دوم آغاز نموده است و هم در کنار همه نهادها، هم‌افزائی‌های لازم را خواهد داشت و به لطف خداوند برنامه‌ریزی‌های وسیعی را در دست مراکز مدیریتی حوزه دارد تا بتواند به وظیفه خود در گام دوم انقلاب به‌خوبی عمل نماید.
ایشان در خصوص تحول و تعالی حوزه‌های علمیه در گام دوم انقلاب، گفت: اساتید برجسته حوزه علمیه قم تاکنون در تبیین ابعاد بیانیه و در قالب‌های درس‌نامه و پاورپوینت برای گروه‌های سنی مختلف، کارهای ارزشمندی را انجام داده‌اند و در شهرها و استان‌های مختلف،تدریس و تبیین نموده‌اند.
وی گفت: جامعه مدرسین و دستگاه‌های بالادستی حوزه‌های علمیه مصمّم هستند، حوزه‌های علمیه را برای تحقق توصیه‌های مقام معظم رهبری دامت برکاته در بیانیه گام دوم آماده نمایند.
ایشان در پایان پیرامون کارهای محتوایی انجام‌شده در بیانیه گام دوم گفت: الحمدالله کارهای محتوایی خوبی شده است و ادامه خواهد داشت و هیأت های اندیشه‌ورز متعددی تشکیل‌شده و به‌شدت مشغول برنامه‌ریزی هستند، ما باید وارد صحنه‌های عملی به‌طور وسیع شده و در تحقق تمدن جامع اسلامی لحظه‌ای درنگ ننماییم.

برچسب ها :

نظرات

ارسال دیدگاه ها

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد ، پر کردن همه فیلدها اجبار است.
خطا : نظر شما ثبت نشد
ارسال انجام شدنظر شما با موفقیت انجام شد