پایگاه اطلاع رسانی آیت الله احمد فرخ فال

آیت الله فرخ فال

توجه به ظرفیت داخلی، قدرت چانه زنی در مقابل غرب را افزایش خواهد داد

با تکیه بر اقتصاد مقاومتی و توجه به ظرفیت داخلی می توان قدرت چانه زنی در مقابل غرب را افزایش و کشور را از تحریمها عبور داد.
75506 نمایش | در تاریخ : 1400/10/13 | در موضوع : آخرین اخبار

آیت الله فرخ فال در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری حوزه، با اشاره به دهه بصیرت و دوره جدید مذاکرات تیم هسته‌ای ایران، گفت: دهه بصیرتی که در روز ۹ دی در تاریخ پرفراز و نشیب ایران اسلامی به یادگار مانده از مباحثی است که ملت ایران در وضعیت کنونی بر آن توجه خواهند داشت و به آن اهتمام خواهند ورزید و در ادامه شاهد برگزاری چند دوره مذاکرات در وین به وسیله دولت و تیم دستگاه دیپلماسی جدید هستیم که این مذاکرات بر اساس مصالح کشور در حال پیگیری است.

این استاد سطوح عالی و خارج حوزه افزود: آنچه امروز به عنوان اصل در دولت و نظام فعلی ما به عنوان نظر واحد بر آن تأکید دارند در ارتباط با اقتصاد مقاومتی و ظرفیت فعلی کشور است و این تیم و دولت بر اساس این راهبرد در حال مذاکره است تا به زودی شاهد ابطال تحریم‌ها باشیم.

وی بیان داشت: در بحث واکسن کرونا همه دیدند که مدتی دشمن به ما واکسن نمی‌داد، اما با تکیه بر توان داخلی و دانشمندان خودمان صحنه به طور کلی عوض شد و خود غرب به دادن واکسن اقدام کرد.

آیت الله فرخ فال گفت: راه مذاکره بسته نیست و دولت مردان با تدبیر و هوشمندی این مهم را دنبال می‌کنند، زیرا ما معتقدیم به جز رژیم جعلی صهیونیستی که  فی الزاته غاصب است و نیز جهان خواران مستکبر، می‌توان با همه دولت های بین المللی، ارتباط و تعامل فراگیر و مناسب داشت و لذا ما با کشورهای منطقه و اسلامی طرح دوستی خواهیم داشت و دست دوستی خواهیم داد.

این استاد حوزه، افزود: کشورهای اسلامی و منطقه هم باید به گونه‌ای در برابر دشمنان و رژیم صهیونیستی یکدست و متحد عمل نمایند که جایی برای شیطنت این رژیم غاصب در میدان باز نشود و قدرت رخنه را پیدا نکند.

وی بیان داشت: بنابراین ملت شرایط فعلی را به خوبی درک می‌کند و تا در ادامه راه با کمک به نظام و دولت می‌توانیم به همه مشکلات پیروز آییم.

برچسب ها :

نظرات

ارسال دیدگاه ها

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد ، پر کردن همه فیلدها اجبار است.
خطا : نظر شما ثبت نشد
ارسال انجام شدنظر شما با موفقیت انجام شد