پایگاه اطلاع رسانی آیت الله احمد فرخ فال

آیت الله احمد فرخ فال

تبلیغ و ترویج احکام اسلامی از دغدغه های رهبری و مراجع است

عنوان «هجرت مبارک» از رهنمودهای رهبر انقلاب اسلامی است و ما در صدد هستیم، منویات و دغدغدهای مراجع معظم تقلید را پیرامون نشر و توسعه امر تبلیغ و ترویج احکام اسلامی را بیش از پیش جامه عمل بپوشانیم.
2266103 نمایش | در تاریخ : 1396/7/29 | در موضوع : آخرین اخبار

به گزارش خبرنگار خبرگزاری«حوزه»،  آیت الله احمد فرخ فال در چهارمین اجلاسیه مجمع عمومی جامعه مدرسین که با عنوان«هجرت مبارک» شامگاه چهارشنبه در جامعه مدرسین برگزار شد،اظهارداشت: هجرت مبارک مورد تاکید مراجع تقلید به ویژه رهبر انقلاب اسلامی است به همین علت علمای دینی باید نسبت به آن اهتمام جدی داشته باشند و برای تبلیغ آموزه‌های دینی در نقاط مختلف کشور تلاش کنند.

رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین با بیان اینکه در مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به دنبال پیگیری دغدغه‌های رهبر انقلاب اسلامی هستیم، بیان داشت:‌ عنوان هجرت مبارک از رهنمودهای رهبر انقلاب اسلامی گرفته شده است و ما در صدد هستیم منویات و دغدغدهای مراجع معظم تقلید را پیرامون نشر و توسعه امر تبلیغ و ترویج احکام اسلامی بیش از پیش جامه عمل بپوشانیم.

مشاور عالی مدیر حوزه های علمیه کشور با تاکید بر اینکه هجرت طلاب، اساتید و شخصیت‌های علمی از قم به سراسر کشور باید دنبال شود، افزود: این هدف به عنوان یک اولویت مطرح است، چرا که می‌تواند نتایج بسیاری را در سطح کشور به دنبال داشته باشد.

رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین با اشاره به اینکه شخصیت‌های برجسته‌ای در مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم حضور دارند، تصریح کرد: هجرت مبارک مورد تاکید مراجع تقلید به ویژه رهبر انقلاب اسلامی است به همین علت علمای دینی باید نسبت به آن اهتمام جدی داشته باشند و برای تبلیغ آموزه‌های دینی در نقاط مختلف کشور تلاش کنند.

 

برچسب ها :

نظرات

ارسال دیدگاه ها

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد ، پر کردن همه فیلدها اجبار است.
خطا : نظر شما ثبت نشد
ارسال انجام شدنظر شما با موفقیت انجام شد