پایگاه اطلاع رسانی آیت الله احمد فرخ فال

امروز دفاع ازفلسطین، دفاع ازحقیقت است

امروز سکان دار وعلمدار این حرکت اصیل وسنت الهی ، حضرت آیةالله العظمی امام خامنه ای دامت برکاته ، خواب را از سر مستکبرین و دشمنان اسلام و صهیونیزم جنایتکار وغاصب ، ربوده و امت اسلامی را نسبت به لزوم رهائی قدس عزیز رهنمون ساخته و یاد آور جهاد کبیری است که برای مسلمین عزت آورست.
2282 نمایش | در تاریخ : 1397/3/17 | در موضوع : رویداد هفته

بسم الله الرحمن الرحیم 

مُّحَمَّدٌ رَّسُولُ اللَّهِ ۚ وَالَّذِينَ مَعَهُ أَشِدَّاءُ عَلَى الْكُفَّارِ رُحَمَاءُ بَيْنَهُمْ

 
پیامبر عظیم الشأن اسلام همانگونه که برای امت اسلامی رحمت بود و در حد اعلا با ملاطفت ومهربانی عمل می نمود ، اما در عین حال با کفار ودشمنان اسلام با شدت وبدون هیچ مسامحه ونرمی ، وبا صلابت کامل برخورد می کردند ، ودر این موضوع ، پیروان و مؤمنان به حضرت نیز بدون درنگ همانند پیامبر اسلام عمل می کردند.
این سنت پیامر ، موجب قدرت وعظمتی بزرگ برای اسلام ومسلمین شده بود که امنیت و صلابتی بی نظیر را درپی داشت تا جائی که دشمنان اسلام مدتها ، تصور شیطنت وتوطئه را از ذهن وبرنامه های خود علیه  مسلمان ها حذف کرده بودند.
اما متأسفانه از زمانی که حاکمیت اسلام و مسلمانه در دست بی کفایت نااهلان قرار گرفت ، صفحات تاریخ با این سنت نبی مکرم اسلام صلی الله علیه وآله ، خداحافظی کرد و ذلت و خواری و استعمار در ممالک اسلامی ، جایگزین عظمت وعزت و صلابت وقدرت مسلمانه شد.
حاکمین و متولیان بی کفایت امت اسلامی ، در دام استکبار ومستعمرین و کفار ، افتادند وامت اسلامی را به بیراهه کشاندد.
امیر المؤمنین علی بن ابی طالب علیه الصلوة والسلام ، چه شیوا و متقن فرمودند که : ان شر الناس عند الله امام جائر ، ضل و ضل به ، فأمات سنة مأخوذة و احیی بدعة متروکة ........
خدای را شکر که با رهبری امام خمینی قدس سره ، این سنت الهی ، احیاء شد وامت اسلامی نسبت به مصیبتی که بر سر اسلام وقدس آمده است حساس گردید.
امروز سکان دار وعلمدار این حرکت اصیل وسنت الهی ، حضرت آیةالله العظمی امام خامنه ای دامت برکاته ، خواب را از سر مستکبرین و دشمنان اسلام و صهیونیزم جنایتکار وغاصب ، ربوده  و امت اسلامی را نسبت به لزوم رهائی قدس عزیز رهنمون ساخته و یاد آور جهاد کبیری است که برای مسلمین عزت آورست.
اسلام آمریکائی وتشیع لندنی هر دو ساخت وپرداخت استکبار واستعمار است که  باید امت اسلامی با کمال دقت وهوشیاری خود ، از توطئه های امروز استکبار ، غافل نشوند وفریب سر سپردگان و مزدوران را نخورند.
 لذا امت واحده اسلامی باید روز قدس با تمام قدرت و شوکت به صحنه آمده وانزجار خود از استکبار وحمایت خود از قدس را اعلام نماید.

احمد فرخ فال           

بیست و دوم رمضان المبارک 1439


برچسب ها :

نظرات

ارسال دیدگاه ها

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد ، پر کردن همه فیلدها اجبار است.
خطا : نظر شما ثبت نشد
ارسال انجام شدنظر شما با موفقیت انجام شد