پایگاه اطلاع رسانی آیت الله احمد فرخ فال

دیدار اعضای کنگره علامه بهابادی با قائم‌مقام حوزه‌

انتشار ایده های این شخصیت بزرگ و دست نوشته های ایشان و حتی مقاله های ارائه شده در یک موسوعه جامع تعریف شود

اعضای کنگره بزرگداشت علامه بهابادی یزدی با آیت الله فرخ فال، قائم‌مقام حوزه‌های علمیه دیدار کردند.
11498 نمایش | در تاریخ : 1402/6/19 | در موضوع : آخرین اخبار

به گزارش خبرگزاری حوزه، اعضای کنگره بزرگداشت علامه بهابادی یزدی با آیت الله فرخ فال، قائم‌مقام مدیر حوزه‌های علمیه دیدار کردند

آیت الله فرخ فال در این دیدار ضمن تسلیت و تعزیت ایام اربعین حسینی علیه السلام، گفت: حوزه افتخار می کند که در این کار بسیار بزرگ و ارزشمند و بین الملی، آن چه در توان و مقدور هست همکاری کند.

وی در ادامه به بیان نکاتی پرداخت و ابراز داشت: باید به تعداد ابعاد گوناگون اهداف همایش، کمیته های علمی متشکل از شخصیت های برجسته علمی، چه حوزوی و چه غیرحوزوی نیز راه اندازی شود.

قائم مقام مدیر حوزه های علمیه اظهار داشت: همچنین نشر و انتشار ایده های این شخصیت بزرگ و دست نوشته های ایشان و حتی مقاله های ارائه شده در یک موسوعه جامع تعریف شود و از انتشارات متعدد و متکثر و غیرجامع پرهیز شود.

آیت الله فرخ فال افزود: شورایی برای سیاستگذاری کلان مشخص شود که سیاست ها متفرق نشده و کمیته های علمی تحت اشراف این شورا قرار بگیرد؛ همچنین کلیپی مختصر و جامع جهت معرفی کنگره و این شخصیت بزرگ و غیر از کلیپ، گزارش کار تهیه شود.

قائم مقام مدیر حوزه های علمیه در پایان با تأکید بر اینکه با برگزاری جلسات مستمر، تنور کنگره را تا پایان اجلاسیه گرم نگاه دارید، خاطرنشان ساخت: حوزه همراه شما در این اجلاسیه است و آنچه در توان داریم برای شما انجام خواهیم داد. 

برچسب ها :

نظرات

ارسال دیدگاه ها

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد ، پر کردن همه فیلدها اجبار است.
خطا : نظر شما ثبت نشد
ارسال انجام شدنظر شما با موفقیت انجام شد